Treker

Басейни

Фільтри
Ціна
грн. грн.
Виробники
12
Загалом
Вигляд
1090
Матеріал
1295
Характеристики
Місткість
1092
1101
1080
1098
1095
1086
Default
Загальне
1291
1301
Загальне
1303
Характеристики
Місткість
1412
Загальна
Вигляд
1293
Сортувати:
Вигляд каталогу:

Різновиди надувної продукції для відпочинку в Україні

Коли, в літню спеку, немає часу та можливості провести відпочинок на морі, плаваючи на надувному матраці, то одним із способів порятунку від спеки на вулиці стане сучасний басейн. Проте не кожен мешканець в Україні може собі дозволити купити дорогі матеріали та побудувати стаціонарний басейн, у якому може поплавати вся родина. Тому більшість віддають перевагу дешевшому варіанту - надувним та каркасним басейнам.

В інтернет-магазині міста Київ представлений широкий асортимент міцних, сучасних басейнів та надувних матраців, що відрізняються розмірами, формою, конструкцією та забарвленням. Великою популярністю у покупців користується дитяча продукція – надувні басейни та матраци. Вони відрізняються яскравими кольорами, але матраци виготовляють і прозорий дизайн. Вся надувна продукція виготовляється з гуми, ПВХ, гуми з'єднання з вінілом, поліестеру або полімерів.

Прозорий матрац привабливий тим, що дозволяє розглядати морське дно під час плавання. Для дітей вибирають матраци яскравих кольорів, щоб легко можна було контролювати дитину на воді. При виборі матраца варто врахувати, що матраци темних кольорів швидше нагріваються, і на такому матраці не буде комфортно відпочивати. Надувні матраци виготовляються: односпальні, напівтопальні та двоспальні. Для ваги дитини достатньо буде і односпального матраца, а ось для дорослого краще взяти більший матрац.

Характеристика та конструкції надувних басейнів

Дитячі басейни виготовляють з різною висотою бортика, залежно від віку дитини, яка відпочиватиме в ньому. Дитяча купіль до трьох років не повинна перевищувати висоту 500 міліметрів, дитині до семи років краще купити продукцію з висотою борту до 700 міліметрів, а старшим дітям, комфортніше буде поплавати в басейні глибиною від 1070 до 1220 міліметрів. Дитячий басейн часто оснащують додатковими аксесуарами - сходами з гірками, навісами, іграшками, що плавають, і різними надувними матрацами. А ось сімейний басейн розрахований на об'єм води від 3000 л до 20 000 л, на відміну від дитячих надувних басейнів. Купуйте в інтернет-магазині України в місті Київ комфортний великий басейн, який допоможе відпочити і весело провести час у родинному колі, в такій конструкції поміститися вся дружна компанія, так як він має великий діаметр і висоту.

Покупці часто купують надувні басейни для своєї дитини та відпочинку сім'ї. Завдяки своїй мобільності та простоті в монтажі, зібрати його можна за чверть години. Головне знайти на дачі рівний майданчик без гострого каміння, яке може пошкодити днище виробу. Щоб цього не сталося, необхідно застелити обраний майданчик спеціальною плівкою, яка допоможе вирівняти поверхню, на яку буде встановлено басейн. Правильно розкласти виріб, накачати за допомогою насоса надувний борт і можна набирати воду. Залишиться трохи почекати, поки вода прогріється, а поки що можна позагорати лежачи на надувному матраці.

Міцні каркасні басейни

Надувні конструкції зручні в експлуатації та мають невелику ціну порівняно з каркасними. Однак каркасна продукція довговічніша і міцніша, тому що виготовляється з пластику або металу. Її перевагою є:

  • компактна форма, що дозволяє зручно транспортувати товар покупцю;
  • простота, дозволять швидко розібрати та зібрати;
  • доступна ціна;
  • зручний та стійкий каркас;
  • чаша виготовляється з кількох шаром матеріалу, що збільшує міцність;
  • простий у догляді;
  • термін експлуатації. Купивши один раз басейн, він прослужить вам десятиліття.

В інтернет-магазині міста Київ покупець може придбати каркасні басейни різних дизайнерських моделей та цінової категорії. Ці моделі відрізняються своєю міцністю. Одні виготовлені з морозостійкого матеріалу, який можна залишати в зимовий період на дачній ділянці, інші лише сезонного використання і покупцю необхідно буде розібрати конструкцію до наступного року, а потім знову зібрати. Купити можна і каркасно-надувну конструкцію, вона найстійкіша, однак і ціна на неї вище за інші моделі.

Очищення басейну

Застосування фільтрувальних установок дає змогу якісно працювати басейну. Для очищення великих за обсягом басейнів застосовують насоси із фільтром. Як фільтр у насосах використовують: активоване вугілля, пісок або мембрана з тканини. Фільтри, що виготовляються для басейнів, діляться на: пісочні, катриджні, діатомові. Насос прокачує воду через цей фільтр, а фільтр затримує забруднення через нього.

Щоб у воді не розлучалися мікроорганізми, у басейнах очищення води виконують за допомогою хімічних реагентів. До них відносяться: хлорування води, бромування та йодування. Найбільш поширений метод хлорування за рахунок своєї невисокої ціни. До недоліків хлору можна віднести: неприємний запах та алергічні реакції.

Деякі моделі басейнів для захисту від потрапляння в нього листя, пилу та комах комплектуються спеціальним тентом. Такий тент можна придбати окремо, єдине, треба правильно підібрати діаметр тенту до діаметра басейну.

Який би Ви басейн не купили надувний чи каркасний, він стане гарною альтернативою поїздці на море. Головне правильно визначитись із розміром виробу.
 


Показано з 1 по 30 із 34 (2 сторінок)
Фільтри
Ціна
грн. грн.
Виробники
12
Загалом
Вигляд
1090
Матеріал
1295
Характеристики
Місткість
1092
1101
1080
1098
1095
1086
Default
Загальне
1291
1301
Загальне
1303
Характеристики
Місткість
1412
Загальна
Вигляд
1293
Telegram CallUs