Treker

Для початківців

Фільтри
Ціна
грн. грн.
Виробники
11
Сортувати:
Вигляд каталогу:

Металошукачі для початківців

Доступність і простота – ті якості, які характеризують металошукач для початківців.Новічки азартного пошуку скарбів, дорогоцінних монет та інших цінних артефактів ще не мають достатнього досвіду, який дозволив би їм експлуатувати професійний прилад повноцінно. Саме тому, набагато раціональніше накопичити досвід практичних навичок налаштування та процесу пошуку за допомогою приладу для новачків. До його особливостей відносять наявність невеликого набору функцій та доступні ціни.

Особливість металошукачів для новачків

Не варто очікувати, що металошукач для початківця буде оснащений великою кількістю функцій для пошуку та високу чутливість. Ці пристрої використовують для задоволення найпростіших пошукових завдань на невеликих глибинах. Користуватися ними можуть усі бажаючі, які ніколи раніше не стикалися з пошуком, але якщо ви вже бувальник, то рекомендуємо професійні металошукачі, а якщо любите плавати, то підводний металошукач.

Металошукач для новачка має кілька програм, встановлених виробником і працює переважно в динамічному режимі, який передбачає безперебійний рух котушки пошуку. Коли котушка опиняється над об'єктом, виникає звуковий або світловий сигнал. Якщо зупинити котушку, сигнал пропаде. Як правило, такі пристрої працюють на одній – двох частотах.

Металошукач для початківців, металошукач для новачка.

Доступна глибина

Металошукач для початківців не здатний знаходити об'єкти на великій глибині, для цього є окремі види агрегатів. Однак глибина пошуку конструкцій для початківців залежить від розміру котушки і чим більший її діаметр, тим більше може бути глибина, хоча ця різниця і не є принципово великою. І, більше того, є можливість погіршення стійкості до перешкод, викликана розташуванням поблизу інших джерел електромагнітного поля.

Також глибина пошуку залежить від типу та якості ґрунту, чим він щільніший, тим менша глибина і більша ймовірність появи хибних сигналів. У середньому, металошукач для початківця має пошукові можливості на глибині від 40 см (для пошуку монет) до 1,5 метра.

Основні відмінні властивості

Таким чином, можна підсумувати головні відмінності, які впливають на покупку професійної моделі або ухвалення рішення про те, щоб купити металошукач для початківців. Серед них: глибина можливого пошуку, якість дискримінації, можливість (або неможливість) відбудови від інших джерел, що видають електро-магнітні перешкоди.

Але незважаючи на деякі обмеження, які не завжди негативно відображаються на пошуку, адже йдеться про операторів-початківців, металошукач для новачка має і ряд переваг. Перше – його доступна ціна, яка для багатьох людей стає добрим стартом. Друге – більшість моделей мають функцію автоматичного відбудови від ґрунтового фону. Третє – елементарна ідентифікація виявлення об'єкта. Четверте – не складне налаштування та простота в роботі та стабільному скануванні ґрунту. Натренувавши свої навички на доступній і простій моделі, можна накопичити трохи коштів (у тому числі за допомогою пошуку цінностей) і купити інший, більш функціональний агрегат.


Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
Фільтри
Ціна
грн. грн.
Виробники
11
Telegram CallUs