Treker

Для пошуку золота

Фільтри
Ціна
грн. грн.
Виробники
11
Загалом
Довжина, мм
1211
Характеристики
Індикатор глибини цілі
1200
Індикатор заряду
1205
Баланс грунту
1204
Водонепроникний
1216
Глибина виявлення
1209
Діаметр катушки
1212
Дискримінатор
1201
Дисплей
1206
Живлення
1213
Катушка
1207
Налаштування порогу
1203
Підключення навушників
1198
Пінпоінтер (вказівник цілі)
1202
Регулятор звуку
1199
Тип схеми
1208
Тональність
1214
Частота
1210
Сортувати:
Вигляд каталогу:

Металошукач для золота

Щоб досягти результату в справжньому шуканні скарбів з метою знахідок не тільки ювелірних виробів, а й, власне, чистих благородних металів, важливо використовувати спеціалізований металошукач для золота. Саме такі прилади мають набір можливостей, які допоможуть максимально точно визначити шукані поклади цього типу.


В основному, всі пристрої, які пристосовані до подібних пошукових робіт, мають важливу функцію, що називається дискримінацією. І особливість цієї опції для пошуку золота полягає в тому, що завдяки ній прилад може чітко розмежувати благородний метал і залізний елемент, який внаслідок тривалого перебування під землею або у воді був окислений і покрився шаром корозії. Дискредитація значно розширює діапазон чутливості, а сам металошукач на золото має можливість максимально точного підстроювання, яке убезпечить користувача від постійного копання при знаходженні іншого матеріалу.

Розрізняють два типи приладів, які можуть експлуатуватися для пошуку золотих чи срібних виробів. У першу велику групу входять універсальні прилади з наявністю описаної функції дискредитації. В основному металошукачі для срібла та золота такого виконання використовують для здійснення писку ювелірних прикрас. Це з тим, що це вироби (монети, кільця, сережки, інше) мають у складі додаткові металеві домішки. Завдяки менш однорідному складу, вирішується питання з більш якісним визначенням місця становища покладу та його точного розпізнання.

Але існує й інший клас професійнішого обладнання – вузькоспрямовані. Використовуючи спеціалізований металошукач для золота з цієї групи, можна досягти більш високих результатів пошуку. Так, головне їхнє призначення полягає у пошуку максимального чистого від домішок золота, самородків. Ці моделі оснащені рядом додаткових опцій, що підвищують якість пошуку. До таких відноситься налаштування параметрів пошуку на дрібні деталі, підстроювання під ґрунт.

Подивитися за посиланням професійні металошукачі або спеціалізовані ґрунтові металошукачі.

Найкращі металошукачі на золото

Кращі металошукачі для золота мають досить серйозний тип котушки типу DD середніх і малих розмірів. Вони дозволяють визначати найдрібніші предмети, адже саме такими найчастіше бувають ювелірні вироби. Крім того, цей варіант виконання приладу істотно спрощує процес обходу сигналу детектора у складних ґрунтах. Так, металошукач реагує на золото, навіть якщо роботи з розшуку ведуться на скелястих кам'яних ґрунтах у місцях із високим ступенем мінералізації землі.

Для приладів пошуку ювелірних прикрас важливою характеристикою є налаштування частоти пошуку. Щоб визначити найдрібнішу частинку золотого елемента (90 – 100 мг), знадобиться високочутливий прилад, який працює на частоті 30 – 300 кГц. Такі моделі оснащують електронними схемами типу VLF (або LF). На відсікання фантомних сигналів впливає і електронна начинка приладу. Так, найбільш затребуваним є металошукач на золото, в оснащенні якого є технологія виявлення DVT або MPS.

Відмінною особливістю є і те, що металошукач для золота має ручне налаштування на ґрунт. Досвідчені користувачі розуміють, що автоматичне визначення типу ґрунту може бути не завжди максимально достовірним. Це, своєю чергою, значно обмежує можливості апарату. Зокрема, сольові розчини та сіль у чистому вигляді, мінералізовані породи здатні видавати фантомні сигнали, обійти які можна лише вибравши необхідний режим роботи приладу.

Вибираючи металошукач для золота, важливо розуміти, що подібне шукання скарбів вимагає дуже великої праці, пов'язаної з величезними обробленими площами місцевості, копання від хибних сигналів. Крім того, для результативного пошуку потрібно залучення дорогого обладнання. Але результатом цього може стати справді важливі і дорогі знахідки, які окуплять всі витрати сповна.


Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)
Фільтри
Ціна
грн. грн.
Виробники
11
Загалом
Довжина, мм
1211
Характеристики
Індикатор глибини цілі
1200
Індикатор заряду
1205
Баланс грунту
1204
Водонепроникний
1216
Глибина виявлення
1209
Діаметр катушки
1212
Дискримінатор
1201
Дисплей
1206
Живлення
1213
Катушка
1207
Налаштування порогу
1203
Підключення навушників
1198
Пінпоінтер (вказівник цілі)
1202
Регулятор звуку
1199
Тип схеми
1208
Тональність
1214
Частота
1210
Telegram CallUs