Найбільшу частку ринку металошукачів займають ґрунтові металошукачі, сфера застосування яких найбільш широка. Використовують такі пристрої як професійних потреб, так особистих. Більш того, сьогодні спостерігається цікава тенденція у колах людей високого соціального статусу, для яких хобі пошуку цінностей за допомогою такого пристрою стає дедалі популярнішим.
Цілі, які допомагає реалізувати ґрунтовий металошукач, гранично зрозумілі: пошук усіляких виробів з металу в землі. Але як працює така елементарна на вигляд техніка? Незважаючи на широку різноманітність моделей, принцип роботи у них усіх приблизно аналогічний. Оператор (користувач) включає прилад і проводить так, щоб котушка була розташована паралельно до поверхні землі. У разі виявлення об'єкта з металу пристрій подає звуковий сигнал.
Купити ґрунтовий металошукач. Купити ґрунтові металошукачі у Києві
Залежно від якості моделі відрізняється спосіб подачі звуку: у дешевих детекторах звук стабільний, у виробах дорожче він може змінювати інтенсивність, тим самим давати зрозуміти вид знайденого металу. Якщо пристрій оснащений екраном, воно може видавати інформацію про знахідку, але для цього необхідно також купити ґрунтовий металошукач високої якості, ціна якого не завжди доступна для більшості.
Тип ґрунту багато в чому визначає коректність пошуку та можливо допустиму глибину сканування. Крім цього, в ньому може бути велика кількість різного сміття, яке може створювати серйозні перешкоди в роботі. Для того, щоб уникнути незручностей, слід купити ґрунтовий металошукач із функцією балансу ґрунту. Вона дозволяє внести налаштування, які фільтрують непотрібні типи перешкод.
Досить сумнівною функцією є програма пошуку. Вона дозволяє задавати режим під виявлення конкретного виду предмета, але від наявності може підвищуватися ціна приладу. Якщо піднести монету до приладу, він шукатиме виключно такі предмети, тим самим позбавляючи можливості виявити інший цінний об'єкт.
Для любителів поплавати ми рекомендуємо купити підводний металошукач, а для поціновувачів цінних знахідок металошукач для золота.
Вибираючи ґрунтові металошукачі, необхідно оцінити глибину, на якій здатний шукати той чи інший прилад. Безумовно, чим вона більша, тим вищі шанси знайти цінний предмет. І в даному випадку вибір упирається в аматорський та професійний прилад, який представлений у Києві.
Недорогий ґрунтовий металошукач для початківців здатний сканувати грунт глибиною до 20 см. Напівпрофесійні та професійні пристрої можуть шукати об'єкти на глибині від одного до декількох метрів, залежно від моделі. Однак і в даному критерії тип і якість ґрунту має значення для результативного виявлення шуканого.