Treker

Про Компанію

Спеціалізуючись на товарах для активного відпочинку та дозвілля, навесні 2021 року компанія Трекер додала до свого асортименту надзвичайно актуальну новинку - Електросамокати Трекер. 

Наступний весняний сезон став справжнім бумом для індивідуального вело та електротранспорту, особливо електросамокатів. Крім мобільності, швидкості, легкості в управлінні, самокати Трекер є ще й екотранспортом. Крім того, електросамокат дуже просто складається і, при необхідності, його власник може безперешкодно потрапити до метро чи іншого міського транспорту.

Електросамокати Трекер виготовляються на передових заводах Азії. Високотехнологічні складові є запорукою якості та привабливого зовнішнього вигляду цих виробів. Представники бренду уважно стежать за якістю матеріалів, з яких виробляються електросамокати.

Електросамокати Трекер виготовляються на передових заводах Азії. Високотехнологічні складові є запорукою якості та привабливого зовнішнього вигляду цих виробів. Представники бренду уважно стежать за якістю матеріалів, з яких виробляються електросамокати. Корпус електросамокатів виготовлений з авіаційного алюмінію і кожна робити уважно опрацьована. Компанія Трекер піклується про своїх клієнтів, тому електросамокати виготовляють з алюмінієвого сплаву підвищеної міцності, вони мають вологозахист, мають актуальний мінімалістичний дизайн. Надійність самокатів не викликає сумнівів, 10 та 8,5 дюймові колеса роблять пересування по місту зручним та безпечним.

Наші співробітники – апологети екологічних видів транспорту. Самі користуємося електросамокатами Трекер і радимо вам приєднуватись: їзда на ньому окриляє та піднімає настрій. Так ви знайдете багато друзів та однодумців, зможете пересуватися незалежно та швидко.

Вибираючи електросамокат, ви самі визначаєте дорогу на роботу та додому, у кафе чи на пляж. А компанія Трекер подбає про якість та продуманість моделей електросамокатів Трекер.

Місія Treker – популяризувати електросамокати у Києві та Україні, створюючи красиві, якісні та доступні за ціною електросамокати.


О производителе Treker

Виробничі потужності компанії SHANGHAI TYMEX TOOLS LTD розташовані в Шанхаї (Китай) та оснащені сучасним обладнанням європейського рівня.

Заснована у 1998 році, група спеціалізується на випуску широко-профільних електронних продуктів. Продукція заводу надходить на світові ринки, серед яких північна Америка, Західна Європа, країни Східної Європи – вихідці пострадянського простору. На просторах вітчизняного ринку продукція відома під такими популярними брендами, як GoldCentury, Ricomax, Barska та іншими.

Производство металлоискателей Treker

 Таке визнання металошукачі отримали недарма. Компанія є уособленням легендарної якості, якою славилися продукти цієї країни з давніх-давен. Виробничі площі займають територію 4000 кв. м, на якій щодня працює понад 300 осіб.

Для підтримки високого рівня якості, яке підтверджено європейськими сертифікатами відповідності, керівництво віддає перевагу лише професійним спеціалістом свого профілю. Але їх праці проходять ретельний контроль кожної стадії виготовлення під наглядом спеціалізованого відділу. Саме тому кожен продукт, який виходить на ринок, відповідає всім заявленим характеристикам та показникам якості.

Асортиментні лінії

Работа над сборкой Treker

Наша компанія є прямим імпортером металошукачів та металодетекторів TREKER китайського виробника, компанії SHANGHAI TYMEX TOOLS LTD. Ця група електронних приладів є основною з усієї широкої лінії асортименту. Саме їй приділяється особлива увага, ці товари модернізуються останніми інноваційними технологіями насамперед. Підтверджує добротність пристроїв європейська сертифікація за системою ISO9002 та ISO1400. Це дозволяє нам говорити про дійсно високу якість кожного окремого пристрою.

 У каталозі сайту зібрані металошукачі TREKER з різним ступенем ефективності. Тут любитель зможе підібрати свій перший пристрій, який познайомить його з азартом пошуку, дозволить стати сищиком, що сконцентрувався на результаті. Пошук такими пристроями зручний на пухкому ґрунті, у піску прибережної зони. Досвідчені любителі зможуть вибрати сучасні моделі з широкими функціональними можливостями. Такі детектори дозволять відшукати цінності на великій глибині у ґрунті різного характеру. Але для того, щоб вибір приніс добрий результат, необхідно визначити свої переваги, фінансові можливості та продумати, скільки часу оператор готовий приділяти на своє хобі.

Сертификат соответствия Treker

Ефективні ручні (доглядові) металодетектори TREKER, а також для прихованого проведення представлені у відповідному розділі сайту. При виконанні завдань ці пристрої демонструють добрий результат, допомагають виявити різного характеру металеві предмети на тілі людини. Пристрої для прихованого проведення відрізняються компактністю, наявність вібросигналу не створить перешкод для огляду осіб, які викликають підозру. Такі прилади є особливо актуальними для працівників охоронних організацій, спецслужб, співробітників безпеки спеціалізованих магазинів, ночних клубів та інших закладів. Оптимальна дальність виявлення відповідає практичним потребам у природних умовах.

Telegram CallUs