Treker

TREKER GC-1039 Металошукач

TREKER GC-1039 Металошукач
TREKER GC-1039 Металошукач
TREKER GC-1039 Металошукач
TREKER GC-1039 Металошукач
TREKER GC-1039 Металошукач
Артикул: GC-1039
1899 грн.

Производитель: Treker

Доставка

Доставка за адресою безкоштовно
Самовивіз з Нової Пошти безкоштовно
Самовивіз з УкрПошти безкоштовно
Характеристики:
Опис товару
  • Пошукова котушка - 8" дюймів (190 мм);
  • Глибина виявлення 20 см для монети 5 копійок СРСР в режимі ALL METAL;
  • Режими роботи: ALL METAL, DISC (динамічний), PINPOINT (статичний);
  • Дискримінатор послідовний (є можливість відключення сигналів від цілей з меншою провідністю (цвяхи, фольга тощо);
  • Аналоговий індикатор глибини залягання цілі в режимі PINPOINT;
  • Індикатор низького заряду батареї
Металошукач TREKER GC-1039 укомплектований пошуковим датчиком діаметром 190 мм.Глибина пошуку збільшилася до 20 см на середню монету або 30-80 см на габаритні цілі з різних металів Функція PINPOINT допоможе більш чітко знаходити епіцентр сигналу і точніше визначати розміри та відстань до цілі. під стандартні навушники та індикатор розряду батарейок.

Регулятор SENS вмикає/вимикає прилад, а також виставляє рівень чутливості детектора. Найчастіше чутливість виставляють максимум. Якщо в місці пошуку присутні електромагнітні перешкоди (лінія ЛЕП, мобільний телефон тощо) або в грунті високий вміст металу прилад може видавати помилкові сигнали. У цих випадках рекомендується трохи прибрати рівень чутливості (відкрутити SENS проти годинникової стрілки до зникнення помилкових сигналів). дискримінація. У нульовому положенні (до упору проти годинникової стрілки) TREKER GC-1039 працюватиме в режимі «всі метали» ALL METAL, тобто прилад покаже абсолютно всі металеві предмети (чорні метали, золото, срібло, фольгу, мідь тощо), що знаходяться в зоні пошуку (під котушкою). Завдяки послідовному дискримінатору у копача є можливість унеможливити небажані знахідки (наприклад цвяхи) з меншою провідністю. Найпростіше правильно відрегулювати дискримінатор у такий спосіб: наприклад, беремо цвях, проводимо над ним котушкою і поступово викручуємо ручку DISC за годинниковою стрілкою доти, доки прилад повністю не перестане на нього реагувати. У результаті перевіряємо: пробуємо реакцію на монетку (прилад спрацьовує) та на цвях (прилад мовчить). Не варто захоплюватися повним виключенням дрібного сміття, оскільки сильно накручений дискримінатор побічно знижує глибину пошуку будь-якого металошукача. Ще потрібно враховувати момент – деякі «корисні» знахідки провідністю схожі з сигналами металевого сміття. Наприклад, провідність золотого сережки збігається з провідністю невеликого шматочка фольги, і крім фольги дискримінатором ми автоматично виключаємо дрібні золоті цілі. На жаль, за таким принципом працює будь-який металошукач і здатність правильно виставити дискримінатор приходить з досвідом. Регулятором VOLUME встановлюють комфортний рівень гучності в динаміці або навушниках.

Кнопка PINPOINT перемикає пристрій у статичний режим. При цьому стрілочний індикатор вкаже найкоротшу відстань до мети. Що далі відхиляється стрілка – тим ціль ближче до пошукової котушки.

Якщо батареї або акумулятори розрядяться – загориться індикатор LOW BAT.

З переваг так само варто відзначити унікально швидку роботу  TREKER GC-1039, це дозволяє легко розрізняти близькі цілі в засмічених місцях копа.

Прилад, у складеному вигляді, легко поміщається в багажник авто або похідний рюкзак. Має регулювання довжини штанги та підлокітника підтримки. Важить менше 1,0 кг., що дозволяє тривало і із задоволенням займатися копом як дорослим, так і дітям. При цьому, використовуючи алкалайнові батарейки, прилад відпрацює від 20 до 40 годин на одному комплекті елементів живлення.

Характеристики:
Характеристики
Індикатор заряду Є
Глибина виявлення 20 см
Дискримінатор Последовност.
Дисплей Аналоговий
Тип схеми VLF
Котушка Вологостійка
Налаштування порога Ні
Пінпойнтер (цілевказ) Есть
Баланс ґрунту Ні
Загальна
Країна Китай
Загальне
Вага 1.95 кг Ні
Гарантія 1 рік
Довжина, мм 78 см - 106 см
Характеристики
Індикатор глибини цілі Є
Діаметр котушки 190 мм
Живлення 2 х 9 В "крони"
Підключення навушників Є
Регулятор звуку Є
Режим роботи Стат. / Динам.
Тональність 1 тон

Додати відгук

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Артикул:GC-1039
1899 грн.

Доставка

Доставка за адресою безкоштовно
Самовивіз з Нової Пошти безкоштовно
Самовивіз з УкрПошти безкоштовно
Telegram CallUs