Treker

Металошукачі: історія появи та сфери застосування

Металошукачі: історія появи та сфери застосування

Металошукачі в наш час застосовуються досить широко у різноманітних сферах діяльності.

Вперше пристрій для розпізнавання металу був придуманий американським винахідником Олександром Гремом Беллом у 1881 році. Призначалося воно для пошуку кулі в тілі американського Президента Джеймса Гарфілда після замаху на його життя. Проте за допомогою першого металошукача кулю так і не знайшли. Надалі прилад Белла був удосконалений та запатентований Жераром Фішером.

Згодом визначники металу стали активно застосовувати під час війни – для виявлення мін та зброї. Міношукачі врятували багато людських життів під час і після Другої світової війни.

У наші дні металошукачі, як і раніше, незамінні у всіх сферах, пов'язаних зі зброєю та безпекою. Їх широко використовують:

 • в аеропортах
 • на вокзалах;
 • у в'язницях;
 • у судах;
 • у відділеннях пошти тощо.

Хобі для романтиків – пошук «скарбу» з металошукачем

З часом металодетектори ще більше вдосконалювалися і ставали доступними для широкого застосування. Поступово з професійної військової техніки металошукачі перетворилися на портативні прилади для цивільного використання. Багато людей захопилися шуканням скарбів за допомогою металошукачів. Це стало дуже популярним хобі, що поєднує багато прихильників у всьому світі.

Попит на шукачі металу призвів до появи великої кількості фірм-виробників, які постійно працюють над покращенням своєї продукції, додають додаткові функції у вже існуючі моделі.

Так, у сучасних металошукачах можна налаштувати опції:

 • дискримінації (перепустки) певних видів металу;
 • балансування приладу за типами ґрунтів;
 • чутливості та ін.

Власний металошукач – від захоплення до основного заробітку.

Зазвичай, зазнавши яскравих емоцій, після першої знахідки за допомогою металошукача, люди вже не можуть зупинитися, передбачаючи нові чудові відкриття. Часто, звичайне захоплення стає джерелом доходу та справою всього життя. З роками шукачі скарбів набувають досвіду і всіляко вдосконалюють свої металошукачі.

Бажаєте знайти в землі щось цінне та цікаве? Настав час визначитися з вибором відповідного приладу.


Визначаємось з видом металодетектора

Залежно від поставлених цілей та завдань, металошукачі бувають:

 • для пошуку невеликих предметів із чорного металу. Як правило це імпульсні металошукачі, дуже прості у використанні, недорогі та ідеально підходять для початківців шукачів скарбів;
 • "монетники" - визначники металу цієї категорії вже мають функцію дискримінації металів ("відрізняє" чорний метал від кольорового), дозволяють знаходити коштовності, копійки, медалі тощо.
 • професійні металошукачі, які мають якусь власну рису, наприклад – можливість занурення у воду.
 • «Гео-глибинники» - пристосування, які використовуються для виявлення викопної руди, стародавніх поселень та затонулих скарбів. За формою вони часто відрізняються від звичайних металодетекторів, забезпечені різними котушками та переносним блоком керування, який носиться на плечі та має великий набір налаштувань та функцій.

Де можна купити металошукач у Києві та по Україні?

Якщо ви вирішили купити, поміняти чи вдосконалити визначник металів, беріть до уваги його призначення, тип та вартість.

Найкраще купувати металошукачі та комплектуючі до них у спеціалізованій точці продажів, щоб уберегти себе від підробки, не переплачувати зайвих грошей, мати широкий вибір та можливість грамотної консультації на етапі замовлення.

У каталозі сайту http://treker.com.ua/metaloshucachi/ представлений широкий вибір металошукачів усіх видів та для різних цілей.

←  Обратно
Telegram CallUs