Treker

Новинка сезону 2021 року - електросамокат Трекер

Новинка сезону 2021 року - електросамокат Трекер

У будь-якому великому місті країни та світу спостерігаються вельми інтенсивні транспортні потоки, що суттєво ускладнюють повсякденне життя городян. У цих умовах часом складно дістатися вчасно на роботу або до місця навчання — заважають автомобільні пробки, що викликають справжній транспортний колапс у години пік. Зробити ситуацію керованішою допомагає індивідуальний малогабаритний електротранспорт.


Новинка сезону 2021 року - електросамокат Трекер

Велосипеди та самокати з електроприводом з'явилися на ринку України відносно нещодавно. Але вже за такий короткий час вони завоювали величезну популярність серед прихильників активного способу життя та зайнятих людей, які не бажають гаяти час у пробках або зазнавати серйозних незручностей у громадському транспорті.

Особливий інтерес у цьому сенсі викликав електросамокат Трекер, який став цікавою новинкою сезону 2021 року. Користувачі, які вже випробували цей транспортний засіб, дружно свідчать про високу надійність машини, курсову стійкість і максимальний комфорт. Купивши цей електротранспорт, можна буде назавжди забути про пробки та встигати на роботу або на ділову зустріч раніше, ніж на власному автомобілі.


Чому саме Трекер?

Виробники у всьому світі випускають безліч моделей електросамокатів для дітей та дорослих. Одні моделі розраховані на спокійні покатушки парком, інші призначені для більш серйозних і тривалих поїздок містом. Є у продажу та дуже цікаві спортивні моделі.


Treker відрізняється від багатьох інших моделей у дуже вигідну сторону. Цей транспортний засіб має:

 1. Великий запас ходу. На одній зарядці акумулятора ємністю 12500 мА * год можна проїхати 55 км.
 2. Потужний двигун 350 Вт. Дозволяє розвивати швидкість до 30 км/год та долати підйоми до 15 градусів.
 3. Великі 10-дюймові колеса. Самокат долає бордюри висотою до 5 см і здатний пересуватися не тільки ідеально рівним асфальтом.
 4. Хороша вантажопідйомність. Treker CS-710 MAX розрахований на вагу користувача до 100 кг, але здатний (при скороченні швидкості та автономності) витримувати вантаж до 120 кг.
 5. Наявність приємних додаткових опцій. Вологозахист, підсвічування, інформативний дисплей, світлодіодний стоп-сигнал.
 6. Прийнятна вага самокату – 18 кг. Гарантує безпроблемне поводження з апаратом.
 7. Наявність пневматичних шин. Гарна амортизація, комфорт під час подорожі.


Всі ці та деякі інші характеристики електросамокату приковують до новинки загальну увагу.
Власний електросамокат – це вигідно!


Рішення про покупку електросамокату приймають дедалі більше городян. Володіння цим видом транспорту має дуже цікаві переваги для будь-якого громадянина. Найприємніше полягає в тому задоволенні, яке людина отримує під час їзди. Це відчуття незрівнянне з тим, яке знайоме кожному автолюбителю. Власник електросамокату має чудовий огляд, швидкість невелика, так що можна без побоювання дивитися на всі боки, не пропускаючи нічого цікавого з того, що зазвичай буває приховано від автолюбителя.


Придбати цілком пристойний електротранспорт для себе можна у багатьох торгових центрах та спортивних магазинах. Тому питання про те, де взагалі можна купити електросамокати у Києві та Україні, стояти просто не може.


Є й інші вигоди, включаючи:

 • їзда на електричному транспортному засобі вимагає значно менше зусиль, ніж при катанні на звичайному самокаті або велосипеді - проїхати за одиницю часу можна набагато більше;
 • пристойна швидкість пересування - переміщатися в просторі можна швидше, ніж пішки або бігом;
 • відсутність вимушеної необхідності гаяти час у пробках - до місця можна дістатися швидше, ніж на автомобілі;
 • можливість заощадити на ПММ чи громадському транспорті.

І ще одна перевага, яка дуже часто стає причиною прийняття позитивного рішення про придбання техніки: для керування не потрібні права водія, а кататися на апараті може і підліток.


Які електросамокати варті уваги покупця у 2021 році

Виробники випускають безліч моделей електросамокатів на всі уподобання, всіх видів. Усі вони неминуче потрапляють на український ринок, і недосвідчений покупець може заплутатися у цьому різноманітті. Так все ж, які електросамокати краще купити в 2021 році?


Вибирати модель потрібно за кількома параметрами:

 • автономність - час безперервної роботи та запас ходу на одній зарядці АКБ;
 • вантажопідйомність - цю характеристику особливо важливо враховувати людям, які мають значну вагу;
 • потужність двигуна;
 • розмір коліс;
 • дизайн;
 • ціна.


За багатьма з цих та інших характеристик електросамокати Treker посідають перші позиції у рейтингу.


Чому варто купувати електросамокати у Трекер?


Зараз йтиметься про те, чому варто купувати електросамокати в Трекер.

Причин такого рішення є дещо. Компанія є офіційним постачальником самокатів цієї марки і має спеціалізований сервісний центр. Тому у разі виникнення несправності (за гарантією або негарантійний випадок) можна без особливих зусиль придбати будь-яку деталь, яка вийшла з ладу. Фахівці сервісного центру швидко усунуть несправність, повернувши транспортний засіб до ладу.


Важливим є і той факт, що при покупці електросамокату можна сподіватися стати власником оригінальної техніки, а не низькоякісної підробки.

←  Обратно
Telegram CallUs