Treker

Намети, спальні мішки

Фільтри
Ціна
грн. грн.
Сортувати:
Вигляд каталогу:

Намет туристичний - купити в Україні.

Захоплюючись туризмом, багато людей таким чином відпочивають. Це спосіб вирватися із метушливих кам'яних джунглів та відчути єднання з природою. Адже в Україні досить гарних місць. Однак, вирушаючи в гірську місцевість, ліс або берег річки на кілька днів, знадобиться купити спеціальне спорядження. В першу чергу необхідно купити намет і хочеться підшукати такий магазин, де ціна буде доступною, а асортимент і якість гарною.

Вирушаючи відпочивати на природу, для багатьох це привід спілкування з друзями чи вилазка сім'єю. Відповідно і намет доведеться купити з урахуванням великої кількості людей. Якщо ви одинак, то великий намет — це зайва вага та витрати. Бажаючи здійснити сходження в гори, варто подумати про вибір у магазині гірського намету. Для будь-якого мандрівника вона створює комфорт і рятує від вітру, дощу та настирливих комах.

Широкий вибір якісних наметів

Купити відповідне обладнання та намет для туризму, зручно у нашому магазині. Ми пропонуємо якісні вироби за вигідними цінами. У магазині представлений великий асортимент наметів різних типів. Зручний каталог дозволить зробити правильний вибір та ознайомитись з цінами. Конструктивні особливості та зовнішній вигляд, ділять вироби на кілька типів, що відрізняються ціною та призначенням:

  • Напівбочка. Модель невеликої висоти, що нагадує форму половини перевернутої набік бочки. Конструкція складається з кількох дуг, що розташовуються паралельно, на які натягується тканина. Намет зручно купити для тимчасового проживання. Відмінно підходить для експедиції до лісу. Однак, на відкритому просторі, де можливі різкі пориви вітру, буде нестійкою.
  • Конструкція напівсфери, представлена ​​в магазині, складається з двох перехрещених дуг, обтягнутих полотном. Універсальний, стійкий, штурмовий виріб, що має широку підлогу.
  • Намет у вигляді будиночка, зовні нагадує двосхилий дах. Відмінно захищає від дощу та снігу, але вітростійкість не надто надійна.
  • Гірський намет це спеціальний виріб для сходжень. Вирізняється високими професійним рівнем виготовлення.

Також у магазині можете купити одномісні, двомісні намети або широкі, об'ємні моделі на велику кількість людей.

Кемпінговий намет

Якщо ви збираєтеся поїхати автомобілем в туристичний табір і вас не дуже цікавить вага виробу, краще придбати комфортний кемпінговий намет. Вона всередині нагадує невелику квартиру та збирається за 30 хвилин. Тут є коридор, кімнати, вікна. Полог виробу подвійний, що важливо для підтримки температури. Використовуйте інтернет, щоб побачити конструкцію наметів у нашому магазині. Туристи використовують їх, створюючи цілі кемпінгові містечка.

Де придбати

На території України досить багато продавців, які пропонують купити різні намети. Багато хто з них веде продаж через інтернет. В одному лише Києві безліч магазинів конкурентів. Проте, важливо купувати якісний товар із хорошого матеріалу. У нашому інтернет-магазині зможете купити штурмовий намет, що підходить під ваші індивідуальні запити. Асортимент включає різні моделі. Щоб туристичний відпочинок став комфортним та приносив лише радість.

Наша компанія, перебуваючи в Києві, пропонує купити намети за гарною вигідною ціною, людям, які проживають на всій території країни. Доставка здійснюється за допомогою транспортних компаній. Також можете зробити самовивіз купленого товару з нашого магазину у Києві.


У даній категорії немає товарів.

Фільтри
Ціна
грн. грн.
Telegram CallUs