Treker

Підводні

Фільтри
Ціна
грн. грн.
Сортувати:
Вигляд каталогу:

Підводний металошукач

В даний час підводний металошукач відкрив нові можливості для дайверів та любителів підводного пошуку. Ці пристрої є спеціальні металодетектори, сконструйовані для виявлення об'єктів, що містять метал, у водному середовищі: як прісної, так і солоної. Максимально допустима глибина занурення приладів, залежно від моделі, становить до 70 метрів завглибшки. Відмінна риса, яка дозволяє купити підводний металошукач з користю - пристрій здатний реагувати на різні відмінності в глибині ґрунту, що є важливим для підводних археологів, дослідників.

Для тих, хто не любить або не вміє плавати ми пропонуємо купити ґрунтовий металошукач, а якщо ви вперше починаєте займатися пошуком, то металошукач для початківців.

Нюанси у будові металошукачів

Сучасний підводний металошукач оснащується водонепроникним корпусом, який захищає вбудовану електроніку від виходу з експлуатації під дією води. Усередині корпусу розташований електронний блок, також формує прилад герметична пошукова котушка. Візуально дайвер зможе отримати інформацію про знахідку, оскільки конструкції не виводять її на дисплей. Зрозуміти який тип металу знайдено можна за звуковим тональним сигналом при виявленні. Звук надходить дайверу на спеціальні підводні навушники. Але є й дещо інші моделі. Вони сповіщають оператора про знахідку шляхом подачі сигналу, який відображається на дисплеї. Так, у момент виявлення підводний прилад включить світлодіод конкретного кольору, залежно від типу знайденого металу.

Перш, ніж купити підводний металошукач, необхідно визначити, які види пристроїв для підводного пошуку є у продажу та підібрати відповідну модель, залежно від рівня захоплення. Це може бути вибір між простими конструкціями, призначеними для хобі і не дуже хитромудрими в управлінні та користуванні. Або професійні пристрої, оснащені додатковими можливостями. Так, налаштування підводного пристрою дозволяють задавати потрібний рівень чутливості (залежно від середовища пошуку), дискримінацію та регулювати гучність подачі звукового сигналу. Ну і слід добре ознайомитися з особливостями пошуку в прісному або солоному водоймищі, оскільки перешкоди в кожному окремому випадку будуть не однакові.

Види металошукачів для пошуку під водою

Підводний металошукач може бути виготовлений за технологією PI або VLF. Прилади, виготовлені за першою технологією, застосовують багаточастотну технологію. Ті, що сконструйовані по другій, можуть мати 1-2 робочі частоти або багаточастотний діапазон. Для роботи в солоному середовищі не підходять 1-2х частотні пристрої, оскільки мінералізація створюватиме перешкоди. Тому для пошуку скарбів на морському дні або в океані краще використовувати підводний багаточастотний прилад.

Вирішальним фактором при виборі може стати і те, що багаточастотний підводний металошукач мати більш якісну функцію дискримінації, оскільки перевіряють знайдений об'єкт декількома частотами. У такому разі тип металу буде виявлено точніше. Ця властивість не є актуальною для 1-2х частотних пристроїв, хоча вони також оснащені подібною опцією.

Слід враховувати, що ціна на підводний металошукач залежить від багатьох факторів, але відштовхуватися при покупці слід від власних переваг пошуку. Так, наприклад. Імпульсні прилади (PI) відрізняються кращою чутливістю до негабаритних знахідок (сережки, кільця, браслети тощо). Але детектор VLF здатний шукати цінні залягання значної глибині. Історичні знахідки, які мають важливість для археології, антикваріат, реліквії – все це слід шукати з приладом, виготовленим за технологією VLF.

Підводний металошукач купити. Підводний металошукач ціна.


У даній категорії немає товарів.

Фільтри
Ціна
грн. грн.
Telegram CallUs