Treker

Професійні

Фільтри
Ціна
грн. грн.
Виробники
11
Загалом
Довжина, мм
1211
Характеристики
Індикатор глибини цілі
1200
Індикатор заряду
1205
Баланс грунту
1204
Водонепроникний
1216
Глибина виявлення
1209
Діаметр катушки
1212
Дискримінатор
1201
Дисплей
1206
Живлення
1213
Катушка
1207
Налаштування порогу
1203
Підключення навушників
1198
Пінпоінтер (вказівник цілі)
1202
Регулятор звуку
1199
Тип схеми
1208
Тональність
1214
Частота
1210
Сортувати:
Вигляд каталогу:

Професійні металошукачі

Набуваючи першого досвіду розкопних робіт, знайшовши перші значні цікаві скарби, рано чи пізно, будь-якого шукача скарбів зацікавить професійні металошукачі. Дане обладнання відрізняється від бюджетних моделей, насамперед, правильністю вимірювань та розширеними можливостями виявлення предметів. Окрім цього значний арсенал функціоналу дозволяє більш точно та якісно визначати шукане, відсіваючи непотрібні предмети без залучення лопати та фізичної праці.

Розширена пропозиція моделей різного виробництва на ринку може ввести в оману покупця. Однак, простіше зробити вибір допомагає чітке розуміння цільового призначення приладу. Тут купити професійний металошукач можна універсального типу або вузькоспрямованої дії.

Професійний металодетектор широкого спектра дії найчастіше оснащений найпотужнішою функцією дискримінації. Саме вона відповідає за поділ якості та типу виявленого предмета та визначення більш точного матеріалу його виготовлення. За рахунок більш великої оцінки, універсальні металошукачі професійні підійдуть як тим, для кого пошук скарбів є простим хобі, так і фахівцям у сфері розшукових робіт.

Крім можливості визначати матеріал виготовлення знахідок у широкому діапазоні, універсальні професійні металошукачі часто оснащуються низкою можливостей, що полегшують експлуатацію пристроєм. Серед них багаточастотне налаштування діапазону пошуку, яке допомагає підлаштувати професійний металодетектор на виявлення розміру копалини. Даний тип пошукових апаратів може виявити дрібні деталі, як монети, на пристойній глибині до 40 - 50 см, або навпаки, провести налаштування на великі об'єкти, залягання яких відбувається на глибинах 1,5 - 2 метрів і більше.

Також професійні металодетектори відрізняються численним рядом автоматичних та ручних налаштувань, які оптимізують процес пошуку кожного конкретного виїзду. Відрегулювати налаштування у них можна залежно від місцевості, типу ґрунту, передбачуваного розташування, форми, розміру, матеріалу. Все це робить пошукові роботи більш цікавими, цілеспрямованими та результативними.

Невелика порада від команди TREKER. Якщо Ви вирішили робити перші кроки в шуканні, то зверніть увагу на металошукач для новачка, але якщо все ж таки Ви налаштовані на серйозні пошуки, то купуйте металошукач для золота.

Відмінності професійних металодетекторів

Вузконаправлені або спеціалізовані професійні металошукачі відрізняються від універсальних аналогів, головним чином більш урізаними можливостями. Однак це не робить продукцію цього класу менш якісною чи ефективною. Зокрема, якщо говорити про оснащення приладу однією цільовою функцією, виробники роблять все, щоб визначення необхідного предмета було здійснено з максимальною точністю без похибок.

Багато в чому професійні металошукачі перевершують універсальні прилади. Причому роблять це як у плані точності вимірювань, так і в плані ціни. Значною перевагою вузькоспрямованих приладів є можливість відсіювати непотрібне (матеріали, помилкові спрацьовування, магнітні аномалії), орієнтуючись лише певний результат. Це, у свою чергу, скорочує час на непотрібне та часте копання.

Купити професійний металошукач вузькоспрямованої дії можна з розрахунком на різні типи пошуку. Серед них популярністю користуються металошукачі для золота, підводні або глибинні прилади. Кожен з них має свою специфіку застосування і має бути в наявності у людей, які справді спеціалізуються на пошуку скарбів або хочуть цього навчитися.


Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)
Фільтри
Ціна
грн. грн.
Виробники
11
Загалом
Довжина, мм
1211
Характеристики
Індикатор глибини цілі
1200
Індикатор заряду
1205
Баланс грунту
1204
Водонепроникний
1216
Глибина виявлення
1209
Діаметр катушки
1212
Дискримінатор
1201
Дисплей
1206
Живлення
1213
Катушка
1207
Налаштування порогу
1203
Підключення навушників
1198
Пінпоінтер (вказівник цілі)
1202
Регулятор звуку
1199
Тип схеми
1208
Тональність
1214
Частота
1210
Telegram CallUs